Minecraft piaskowiec
Zalety pamięci FLASH

Uslugi ciecia laserem (8)Posiadacze aparatów cyfrowych, tabletów i innych urządzeń mobilnych bez wątpienia wiedzą, że ich urządzenia mają ograniczoną pojemność. Możliwe jest jednak skuteczne jej zwiększenie poprzez zakupienie dodatkowej pamięci FLASH ? najczęściej w postaci kart pamięci, które są coraz mniejsze i oferują coraz więcej dodatkowych gigabajtów przestrzeni pamięciowej.
Główne zalety takiej pamięci FLASH to jej niska cena ? z powodzeniem nabyć można ją od ręki w wielu sklepach i hurtowniach sprzętu elektronicznego, tanio nabyć można je także przez Internet. Pozwalają na bardzo szybki ? niemal natychmiastowy ? zapis i kasowanie danych.
Nieco inne parametry i funkcje spełniać muszą naturalnie pamięci FLASH występujące w komputerach czy układach sterowania i automatyce przemysłowej. Tutaj liczy się niezawodność i takie pamięci powinny przede wszystkim działać w najróżniejszych zakresach temperatur, niekiedy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jest to nowsza technologicznie i młodsza wiekowo alternatywa dla pamięci EEPROM.

Przeczytaj także pozostałe artykuły o nieruchomościach:

About the author

Related Posts